Karma Bleu Hakkında

Biz Karma felsefesine inanıyoruz.

Herhangi bir yerde, herhangi bir zamanda ve herhangi bir şekilde yaptığımız her eylemin bir gün bize döneceğine inandığımız için olabildiğince pozitif etki yaratmaya çalışıyoruz.

 

Ürettiğimiz her bir ürünü içimize sinerek tasarlayıp, üretim süreçlerinin insana ve doğaya zarar vermediğinden emin olmak istiyoruz ve bu konuda en iyisi olabilmek için her gün çabalıyoruz.

Tasarımından üretimine ve hatta paketlemesine kadar, Karma isminin geçtiği her yerde; dünyaya, insanlara, hayvanlara, bitkilere, düşüncelere, farklı bakış açılarına duyduğumuz saygı ve sevginin hissedilmesini istiyoruz.

 

Yaşadığımız dünyayı önemsiyoruz, bu yüzden sonuna kadar sürdürülebilir üretim diyoruz. Çünkü yaşama ne kadar saygı gösterirsek, Karma markasının da uzun yıllar yaşayacağına inanıyoruz.

 

 

Karma’yı çok özel bir marka olarak tasarladık. Üretiminden, tasarımına kadar başka hiçbir markaya benzemesin istedik. Mesela, yaşama saygılı ve sürdürülebilir üretim yapıyoruz. Her markada olan ürün bilgi etiketlerini bile, daha az kağıt kullanmak adına, kullanmıyoruz yerine daha teknolojik çözüm olan QR kodu yönlendirmesi yapıyoruz.

 

 

Maliyetlerimizi ve iş yükümüzü yükseltse bile, felsefemize uymayan her şeye hayır diyoruz.

Hızlı tüketime hayır diyoruz.

Sürdürülebilir üretim yapıyoruz. Doğaya daha fazla zarar vermemek istiyoruz.

Her malzemenin en ekolojik olanını araştırıyor, onu kullanmaya özen gösteriyoruz.

Hatta Bazı jean’lerimizde tamamen doğal kahve ve ananastan üretilen kumaşlar kullandık.

 

Tasarımlarımızda "basic" söylemini yeniden tanımlıyor, Karma dilinde tasarımlar yapıyoruz.

Kısacası geleneksel üretim tekniklerinden farklı olarak, en yeni, en teknolojik,en ekolojik üretim modellerini ve çevreye duyarlı alternatif kaynakları kullanmaya çalışıyoruz.

 

Karma’da inandığımız çok fazla şey var. Ürünlerimizde, web sitemizde, sosyal medya hesaplarımızda bizi keşfedin. Keşfettikçe daha çok sevecek, daha özel hissedeceksiniz. İnanıyoruz ki, Karma’yı çok seveceksiniz.